Dyplom przydatny na różne konkursy. Można zmienić treść i dostosować do własnych potrzeb. Ja wykorzystałam go jako nagrodę w Szkolnym Konkursie Poezji Maryjnej.
Polecam naklejki, które można wydrukować, potem wyciąć wąskie paski i podkleić taśmą dwustronną. Albo tylko powycinać i rozdawać jako obrazki. Doskonale nadają się dla młodszych dzieci.
Przedstawiam poniżej plik z dyplomem za udział w Konkursach Sportowych z okazji Dnia Sportu zarówno w szkole podstawowej jak i gimnazjum. Na dyplom wystarczy wpisać tylko imię i nazwisko oraz numer szkoły oraz miejscowość.
Poniżej przedstawiam dyplom za zdobycie miejsc w konkursie plastycznym pt. "Najładniejsza Szopka Bożonarodzeniowa". Do dyplomu wystarczy wpisać imię i nazwisko oraz numer szkoły oraz miejscowość.
Przedstawiam poniżej podziękowanie dla rodziców za aktywny udział w pracach na rzecz szkoły. Do podziękowań należy wpisać imiona i nazwiska rodziców oraz numer szkoły oraz miejscowość. Dyplomy można rozdać na zakończenie roku szkolnego a także na zebraniach klasowych.
Poniżej zamieszczam plik z dyplomami za całoroczny udział we Mszy świętej pt. "Moje co niedzielne spotkanie z Jezusem w roku katechetycznym i szkolnym 2009/2010".
Przedstawiam program Koła Dzieci Maryi. Program zawiera cele katechetyczne, założenia, cele edukacyjne oraz metody zastosowane w programie.
Plik zawiera modlitwy na cały rok podzielone na poszczególne miesiące. Pod modlitwami znajduje się tabelka gdzie będzie wpisywana ocena oraz podpisy rodziców i katechety.
Plik przygotowany został z myślą o uczniach klas III szkoły podstawowej. Celem prezentacji jest przybliżenie uczniom historii kultu Matki Bożej Królowej Polski w Jasnogórskim Obrazie.
To jest strona listy wyników: strona 101 z 150.