Krótkie życzenia dla Babci i Dziadka przeplatane piosenkami znanymi i przerobionymi dla potrzeby własnej. Życzenia przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Cykl zajęć przeznaczonych dla dzieci upośledzonych w stopniu lekkim na II etapie edukacji. Realizacja jednego tematu zajmuje około 120 minut. Zajęcia należy prowadzić grupowo. Mogą być realizowane przez każdego nauczyciela, który zapozna się z jego tematyką. Prowadzący może -jeśli uzna za słuszne- modyfikować przebieg zajęć, wprowadzać drobne zmiany i korekty( dostosowywać do potrzeb i możliwości uczniów).
Ukazanie postaci proroka Izajasza. Bóg szczególnie powołuje osoby do głoszenia Słowa Bożego. Katecheza przeznaczona dla uczniów klasy V szkoły podstawowej.
Jan Paweł II to nasz idol , przyjaciel i nauczyciel. Powstały więc kategorie nagród; Lolka; dla klas IV; VI Szkoły Podstawowej i klas I-III Gimnazjum wzorowane na osobie Karola Wojtyły- Jana Pawła II. Są to;wzorowy uczeń, gorliwy chrześcijanin, najlepszy czytelnik, najlepszy sportowiec, najlepszy przyjaciel, najlepszy językowiec, najlepszy aktor, najlepszy czytelnik, najlepszy ścisłowiec, najlepszy humanista i muzyk.
Parafialna droga krzyżowa podczas której uczniowie wcielając się w postacie biblijne, przygotowali; żywe obrazy; przy każdej stacji upamiętniające mękę i śmierć Jezusa.
Cel ogólny to ukazanie prawdy że Pan Jezus jest obecny w kościele pod postacią chleba. Kształtowanie postawy wdzięczności za obecność Pana Jezusa w kościele. Katecheza jest przeznaczona dla klasy I szkoły podstawowej.
Prezentacja multimedialna wykorzystana w klasie II liceum. Oparta częściowo o poradnik metodyczny. Opis Kim jest święty, o czym mówi liturgia w Uroczystość wszystkich świętych.
Oto mały sprawdzian dla klasy III Szkoły Podstawowej, ze znajomości pierwszych trzech przykazań Bożych, na podstawie podręcznika Wydawnictwa św. Wojciecha.
Plik zawiera podkłady dwóch kolęd i dwóch piosenek świątecznych (pastorałek). Podkłady w dobrej dla dzieci tonacji, ładnie zrobione, bez zbędnych ozdobników z ładnie i wyraźnie zaznaczonymi wejściami w poszczególne frazy.