Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Beatka160381

Pliki przesłane przez użytkownika Beatka160381.

 • Konspekt Chwalimy Boga

  Konspekt przeznaczony jest dla klasy "0" -I. Znajdują się tam znalezione w Internecie quizy i zagadki i świętych. Dzieci poznają w łatwy i przystępny sposób poszczególnych świętych. Jest zachęta do zaprzyjaźnienia się ze świętymi!

  Dodany przez: Beatka160381. Pobrano 6
  Tagi:
 • Konspekt lekcji zdalnej

  Konspekt dotyczy tematu o świętym Stanisławie Kostce - patronie dzieci i młodzieży. Realizuje się go realizowanego w klasie czwartej "Poznawać, umacniać, rozwijać.

  Dodany przez: Beatka160381. Pobrano 1
  Tagi:
  W kategoriach:
 • Awans religi

  Dokument zawiera plan rozwoju zawodowego nauczycieli po nowemu, czyli w oparciu o Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dn. 26 lipca 2018 roku w sprawie uzyskania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli (Dz.U. 2018 poz. 1574)

  Dodany przez: Beatka160381. Pobrano 33
  Tagi:
 • Aklamacje

  Dla dzieci przygotowałam wypisane wszystkie aklamacje na Mszy świętej. Są one gotowe do wydrukowania i rozdania dzieciom, a także i młodzieży.

  Dodany przez: Beatka160381. Pobrano 1
  Tagi:
 • Scenariusz uroczystości I Komunii Świętej

  Przygotowanie i samo wydarzenie I Komunii Świętej ma bardzo wielkie znaczenie w kształtowaniu serca każdego dziecka. Przygotowany scenariusz pomaga katechecie przygotować dzieci pierwszokomunijne do świadomego i pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej.

  Dodany przez: Beatka160381. Pobrano 1
  Tagi:
 • Dyplom konkurs różańcowy

  Odmawiajcie różaniec - mówi Matka Boża. Pod takim hasłem dzieci przygotowały przepiękne różańce z darów jesieni: kasztanów, orzechów, fasoli, marchewki, itd. W związku z tym przygotowałam dla dzieci dyplomy. Dyplomy gotowe do wydrukowania - wystarczy wpisać imię i nazwisko oraz datę i miejsce.

  Dodany przez: Beatka160381. Pobrano 4
  Tagi:
  W kategoriach:
 • Znajomość modlitw

  W pliku znajdują się modlitwy, których uczą dzieci. Bardzo dobrze rodzice odnoszą się do tych tzw. "mini dzienniczków". Dla rodziców jest jasno i przejrzyście podane, co jego dziecko umie i potrafi. Dzieci zaś cieszą się ze swoich osiągnięć.

  Dodany przez: Beatka160381. Pobrano 2
  Tagi:
  W kategoriach:

To jest strona listy wyników: strona 1 z 1.

Ikona do góry