Jest to inscenizacja przedstawiająca niektóre sceny z życia świętego Józefa i Maryi oraz ukazująca postać św. Józefa, jako naszego Opiekuna. Można ją wykorzystać dla przedszkolaków oraz w kl. I-III.
Jest to modlitwa ułożona do czytania przez starsze dzieci lub dorosłych na Mszy świętej z okazji Dnia Babci i Dziadka. Czwarta modlitwa powinna być odmówiona tylko przez dziecko.
Jest to godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu. Została ona odprawiona w pierwszą niedzielę stycznia przez jedną z grup parafialnych. Można ją wykorzystać także dla młodzieży.
Jest to scenariusz spotkania dzieci przedszkolnych ze świętym Mikołajem. Zawiera wierszyki i piosenki. Można go wykorzystać na katechezie oraz w kościele.
Zawiera teksty życzeń dla Księdza Proboszcza na imieniny. Można je wykorzystać dla dzieci przedszkolnych oraz w nauczaniu wczesnoszkolnym podczas Mszy świętej imieninowej.
Jest to prezentacja do piosenki religijnej. Zawiera obrazy ilustrujące treść piosenki. Można ją wykorzystać na katechezie oraz podczas przedstawienia w kościele.
Jest to artykuł przedstawiający postać bł. Edmunda Bojanowskiego, założyciela Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP, napisany z okazji 10 rocznicy jego beatyfikacji.
Są to jasełka przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz z kl. I-III. Można też zaangażować rodziców. Zawierają one treść patriotyczną i wzywają do pokoju.
Jest to opis ostatnich dni życia w obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu bł. Siostry Celestyny ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP na podstawie opracowania jednej z sióstr.
Rozważania są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz z kl. I-III. Zawierają w treści refleksje na temat życia bł. Edmunda Bojanowskiego, założyciela Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP.
To jest strona listy wyników: strona 2 z 3.