Przeskocz do treści Przeskocz do menu

mruga

Pliki przesłane przez użytkownika mruga.

 • Par.8 ust. 2, pkt3 Awans zawodowy katechety

  §8. ust.2 pkt 3 Dzielenie się spostrzeżeniami, doświadczeniem, wiedzą, pomysłami to nieodzowny element pracy szkoły. Praca nauczyciela wymaga poszukiwania różnych metod pracy, oraz współpracy całego zespołu. Dlatego korzystałam z doświadczeń moich koleżanek i kolegów jak również starałam się wnieść coś od siebie. To nieodzowny punkt na awans zawodowy nauczyciela dyplomowanego.

  Dodany przez: mruga. Pobrano 1
  Tagi:
  W kategoriach:
 • Wykorzystanie technologii komputerowej

  Zamieszczam przykładowy opis i analizę wykorzystania technologii komputerowej w pracy katechetycznej. Jest to jeden z wymogów na ubieganie się o stopień nauczyciela dyplomowanego.

  Dodany przez: mruga.
  Tagi:
  W kategoriach:
 • Opis i analiza dziecka z dysfunkcjami na potrzeby awansu zawodowego

  Zamieszczam opis i analizę dziecka ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Napisałam tę analizę jako jeden z koniecznych punktów potrzebnych do dokumentów na stopień nauczyciela dyplomowanego. Może ktoś z katechetów skorzysta z tego doświadczenia.

  Dodany przez: mruga.
  Tagi:
  W kategoriach:
 • Modlitwy powszechne dla dzieci

  Ponieważ przygotowuję oprawę liturgiczną podczas Mszy świętych, zamieszczam modlitwy wiernych dla dzieci klas IV-VI na różne okazje m.in. na rekolekcje początek i zakończenie roku szkolnego, patriotyczne i inne.

  Dodany przez: mruga. Pobrano 3
  Tagi:

To jest strona listy wyników: strona 6 z 6.

Ikona do góry