Przeskocz do treści Przeskocz do menu

casa3

Pliki przesłane przez użytkownika casa3.

 • Kościół w obronie życia dzieci nienarodzonych

  Prezentacja multimedialna o działaniach jakie podejmuje Kościół w obronie nienarodzonych dzieci. Status embrionu według polskiego prawa konstytucyjnego. O oknach życia i hospicjach perinatalnych w Polsce.

  Dodany przez: casa3. Pobrano 13
  Tagi:
  W kategoriach:
 • Rok liturgiczny

  Krótka kartkówka z roku liturgicznego. Zawiera dwie grupy. Możliwa do przeprowadzenia w klasach gimnazjalnych i licealnych. Pytania testowe, sprawdza umiejętność dopasowania świąt w ciągu roku do poszczególnych okresów roku liturgicznego.

  Dodany przez: casa3. Pobrano 6
  Tagi:
 • Dekalog - sprawdzian

  Sprawdzian dla klas 1 liceum. Program Jedność - Kielce. Sprawdzian z dziesięciu przykazań Bożych. Możliwy do przeprowadzenia w klasach gimnazjalnych.

  Dodany przez: casa3. Pobrano 38
  Tagi:
 • Prawdy wiary - sprawdzian

  Sprawdzian dla klas 2 licealnych z Wyznania wiary. Dotyczy cech Kościoła, Ducha świętego, dogmatów Maryjnych Katecheza według programu kieleckie Jedności. Sprawdzian na dwie grupy, różne pytania.

  Dodany przez: casa3. Pobrano 26
  Tagi:
 • Frazeologizmy biblijne

  Propozycja pracy w grupach. Dla klas licealnych. Sprawdzenie znajomości frazeologizmów biblijnych - kilka określeń związanych z wydarzeniami w Starym i Nowym Testamencie. Należy określić sytuację biblijną, a następnie odnieść zwrot do sytuacji z życia codziennego.

  Dodany przez: casa3. Pobrano 1
  Tagi:
  W kategoriach:
 • Europa i jej święci patronowie - prezentacja multimedialna

  Prezentacja do katechezy w klasie 2 licealnej wg programu" Jedność" z Kielc. Prezentacja zawiera krótkie przedstawienie głównych patronów Europy i a koniec krótki test powtórzeniowy z przedstawionego materiału. test można przeprowadzić na końcu lekcji lub na następnej lekcji jako kartkówkę.

  Dodany przez: casa3. Pobrano 5
  Tagi:
 • Droga krzyżowa- kartkówka

  Kartkówka ze stacji drogi krzyżowej. Przeznaczona dla klas szkoły podstawowej. Dobry sposób sprawdzenie znajomości stacji drogi krzyżowej w sposób tzw. "na wyrywki".

  Dodany przez: casa3. Pobrano 20
  Tagi:
 • Kartkówka z różańca

  Prosta kartkówka z tajemnic różańcowych. Może byż wykorzystana w klasach 5 i starszych. Wystarczy, że dzieci znają wszystkie tajemnice i części Różańca.

  Dodany przez: casa3. Pobrano 3
  Tagi:
  W kategoriach:
 • Sprawdzian klasa 4 technikum

  Jest to sprawdzian wiadomości dla klasy 4 technikum według programu kieleckiej Jedności. Sprawdzian dotyczy wiadomości z I działu "Na progu małżeństwa i rodziny".

  Dodany przez: casa3. Pobrano 11
  Tagi:
 • Ouiz z Biblii

  Ouiz z wiadomości o Piśmie św. dla klasy 1 ponadgimnzajalnej według programu Jedność - Kielce. Ouiz jest w formie prezentacji multimedialnej, który obejmuje wiadomości z działu I . Pytania w innym kolorze są pytaniami na ocenę celującą. Można potraktować to jako forme sprawdzianu wiadomości z tego działu.

  Dodany przez: casa3. Pobrano 7
  Tagi:
  W kategoriach:

To jest strona listy wyników: strona 1 z 2.

Ikona do góry