Przeskocz do treści Przeskocz do menu

wtzsiemiatycze@wp.pl

Pliki przesłane przez użytkownika wtzsiemiatycze@wp.pl.

 • Jasełka "Wiara"

  Ten scenariusz jest inspirowany rymowanym scenariuszem dla dzieci, mojej współsiostry, s.Terezjanny KDzJ. Każde zdanie jest przemodlone, zanim zostało napisane. Jest to scenariusz dla dorosłej młodzieży albo dla dorosłych.

  Dodany przez: wtzsiemiatycze@wp.pl. Pobrano 88
  Tagi:
  W kategoriach:
 • Następca tronu

  Ten scenariusz napisałam na podstawie czeskiej fabularnej baśni filmowej " Korunní princ" z 2015 roku. Jest to baśniowa historia o dwóch braciach. Młodszy zazdrości starszemu, że właśnie on, ma odziedziczyć koronę. Jest tu i powaga, i humor, i miłość i m

  Dodany przez: wtzsiemiatycze@wp.pl. Pobrano 2
  Tagi:
 • Księżniczka i połowa królestwa

  Ten scenariusz teatralny napisałam na podstawie czeskiego fabularnego filmu-baśni "Princezna a půl království" z 2019r. Jest to wspaniała baśń, cała przepełniona humorem, o chłopie Honzie, który uratował księżniczkę od Smoka, ai za to, miał ją poślubić i otrzymać połowę królestwa. Ale.... Przedstawienie było wystawiono przez pracowników, sympatyków oraz rodziców uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Siemiatyczach dla uczestników naszego Warsztatu.

  Dodany przez: wtzsiemiatycze@wp.pl. Pobrano 5
  Tagi:
 • Świętojański wianeczek

  Scenariusz tej baśni napisałam na podstawie czeskiego fabularnego filmu "Svatojánský-věneček" z 2015 roku. Jest to pełne humoru przedstawienie teatralne o królu który miał obsesję na punkcie nauki, o jego córce, która też była za mądra, o kucharzu Ondrze, który chciał zostać flisakiem, oraz o wieńcu, z którym miłość przepłynęła przez wodę. To przedstawienie uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Siemiatyczach wystawili dla rodziców i dobroczyńców na początek jesieni 2020r.

  Dodany przez: wtzsiemiatycze@wp.pl. Pobrano 3
  Tagi:
 • O zaklętym królu i odważnym Marcinie

  Ten scenariusz napisałam na podstawie czeskiego fabularnego filmu-baśni "O zakletém králi a odvážném martinovi" z 2018r. Jest to przedstawienie teatralne o księżniczce, która postanawia odnaleźć magiczną koronę króla Swaroga, by z jej pomocą uzdrowić ciężko chorego ojca oraz o ślepym kowalu Marcinie, który widział sercem.

  Dodany przez: wtzsiemiatycze@wp.pl. Pobrano 1
  Tagi:
 • Brzydka księżniczka

  Ten scenariusz napisałam na podstawie czeskiego fabularnego filmu - bajki "Ošklivá princezna" z 1999 r. oraz książki pod tym samym tytułem czeskiej pisarki Jany Krásovej. Przedstawienie było wystawione przez uczestników Warsztata Terapii Zajęciowej w Siemiatyczach w lipcu 2018 r. Jest to nie tylko wesoła lecz i poważna historia o tym, co na zewnątrz nie widać i że nie koniecznie ma oczy ten kto widzi.

  Dodany przez: wtzsiemiatycze@wp.pl. Pobrano 2
  Tagi:
 • Scenariusz przedstawienia teatralnego "Tajemnica niebieskiej róży"

  Ten scenariusz napisałam na podstawie rosyjskiego fabularnego filmu-bajki pod tym samym tytułem. Z jednej strony tu jest dużo humoru lecz po drugiej stronie rozwiązanie historii jest poważne. To jest historia o kłamstwie i tajemniczej róże, zapach której nie pozwala kłamać. Pokazywałyśmy to przedstawienie na koniec roku warsztatowego 2010 dla naszych podopiecznych - uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Siemiatyczach. My, to znaczy pracownicy warsztatu.

  Dodany przez: wtzsiemiatycze@wp.pl. Pobrano 9
  Tagi:
 • Scenariusz przedstawienia „Rozbójnik i księżniczka”

  Ten scenariusz napisałam na podstawie czeskiego fabularnego filmu - bajki „Lotrando a Zubejda” Pokazywałyśmy to przedstawienie na koniec roku warsztatowego 2015 dla naszych podopiecznych - uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej. My, to znaczy pracownicy wraz z rodzicami uczestników. Jest to pełna humoru historia o tym, jak to syn rozbójnika poślubił córkę sułtana.

  Dodany przez: wtzsiemiatycze@wp.pl. Pobrano 1
  Tagi:
 • Scenariusz przedstawienia teatralnego "Szkoła książąt"

  Scenariusz był napisany na podstawie czeskiego fabularnego filmu-bajki z 2010r. pod tytułem "škola princů". Przedstawienie było wystawione przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Siemiatyczach w 2017r. dla rodziców, dobroczyńców i młodzieży. Jest to romantycznie-humorystyczna bajka o tym, jak to królowie i ich dzieci potrafią sobie poradzić w trudnej sytuacji...

  Dodany przez: wtzsiemiatycze@wp.pl. Pobrano 2
  Tagi:
 • Scenariusz bajki - Cudowna sakiewka

  Ten scenariusz napisałam na podstawie czeskiego fabularnego filmu - bajki "Kouzelný měšec ". Była wystawiona w 2016 roku na dzień Matki przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Siemiatyczach. Jest to bardzo wesoła bajka.

  Dodany przez: wtzsiemiatycze@wp.pl. Pobrano 11
  Tagi:

To jest strona listy wyników: strona 1 z 2.

Ikona do góry